Futbolcular virüse karşı özel kıyafet giydi

Yelkencilerden İstanbul Boğazı’nda görsel şölen

Vali Yerlikaya, Formula 1 aracının Avrasya Tüneli'nden geçtiği görüntüleri paylaştı: Ses ve görüntü harika...

Formula 1'de Türkiye Grand Prix'si heyecanı: İlk fragman sosyal medya hesabından paylaşıldı

Formula 1 pilotu Pierre Gasly 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde drift yaptı, sosyal medya yorumlarla yıkıldı

Sakaryasporlu taraftarlardan oyunculara tepki: Çıkarın formaları

Formula1 İstanbul'da yolda kaldı

Dünya şampiyonu Kenan Sofuoğlu, 18 aylık oğlu Zayn'ın motosiklet kullandığı görüntüleri paylaştı

Karabağ, Sivas’ta ‘Çırpırdı Karadeniz’ türküsüyle karşılandı

Yenilmez şampiyon Khabib Nurmagomedov, kariyerini sonlandırdığı karşılaşmada gözyaşlarına boğuldu

Lebron: Yüzüklerin Efendisi

Azerbaycanlı askerin duygulandıran hayali

Ahmet Nur Çebi'nin telefonda yaptığı transfer görüşmesi sosyal medyaya sızdı

Fırat Aydınus'un görüntüsü tepki çekti: Lisansı iptal edilebilir

Kayserisporlu yıldız futbolcudan insanlık dersi

Gaziantep F.K. Teknik Direktörü Marius Sumudica açıkladı: Menajerler 50 bin avro rüşvet teklif etti

Galatasaray Fenerbahçe derbisinde sahaya işaret fişeği atıldı

​"Futbolcu mu dövelim?" diyerek takım otobüsünün önünü kestiler

Sumudica çılgına döndü: Her şeyi mahvettiniz

Vincent Aboubakar Beşiktaş için İstanbul'a geldi

Sissoko'dan minik Kerem'e hastanede sürpriz ziyaret

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu ısınma turlarında kaza geçirdi

Fenerbahçe, Nazım Sangare transferini twitter hesabında paylaştığı video ile duyurdu

Cengiz Ünder yeni takımı Leicester City için sağlık kontrolünden geçti

Ali Koç ve Emre Belözoğlu, Vedat Muriqi'ye böyle veda etti

Gasperini: Kaybedenlerin şampiyonu

Hasan Kartal maç sonu hakeme isyan etti: Böyle hakem mi olur?

Galatasaray, Oghenekaro Etebo’yu renklerine bağladı

Çeçen asıllı Rus boksör Moskova'daki müsabakaya Erdoğan müziği ve Beşiktaş tişörtü ile çıktı

Cristiano Ronaldo attığı iki muhteşem golle adını tarihe yazdırdı: İsveç 0-2 Portekiz (maç özeti)

Finaller Final

21 Ağustos 2020
Sevilla Sevilla
3 : 2
Inter Inter

Finaller Yarı Final

17 Ağustos 2020
Inter Inter
5 : 0
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
16 Ağustos 2020
Sevilla Sevilla
2 : 1
Manchester United Manchester United

Finaller Çeyrek Final

11 Ağustos 2020
Wolverhampton Wolverhampton
0 : 1
Sevilla Sevilla
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
4 : 1
Basel Basel
10 Ağustos 2020
Manchester United Manchester United
1 : 0
FC Copenhagen FC Copenhagen
Inter Inter
2 : 1
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen

GrupA

Karabağ Karabağ
0 : 3
Sevilla Sevilla
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
3 : 4
Dudelange Dudelange
Dudelange Dudelange
1 : 4
Karabağ Karabağ
Sevilla Sevilla
1 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Karabağ Karabağ
2 : 2
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Sevilla Sevilla
3 : 0
Dudelange Dudelange
Dudelange Dudelange
2 : 5
Sevilla Sevilla
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
2 : 1
Karabağ Karabağ
Sevilla Sevilla
2 : 0
Karabağ Karabağ
Dudelange Dudelange
0 : 2
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
Karabağ Karabağ
1 : 1
Dudelange Dudelange
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
1 : 0
Sevilla Sevilla

GrupB

FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 0
Lugano Lugano
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 0
Malmö Malmö
Malmö Malmö
1 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Lugano Lugano
0 : 0
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Malmö Malmö
2 : 1
Lugano Lugano
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Lugano Lugano
0 : 0
Malmö Malmö
FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 1
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Malmö Malmö
4 : 3
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
Lugano Lugano
0 : 1
FC Copenhagen FC Copenhagen
Dinamo Kiev Dinamo Kiev
1 : 1
Lugano Lugano
FC Copenhagen FC Copenhagen
0 : 1
Malmö Malmö

GrupC

Basel Basel
5 : 0
FC Krasnodar FC Krasnodar
Getafe Getafe
1 : 0
Trabzonspor Trabzonspor
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 2
Basel Basel
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 : 2
Getafe Getafe
Getafe Getafe
0 : 1
Basel Basel
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 2
FC Krasnodar FC Krasnodar
FC Krasnodar FC Krasnodar
3 : 1
Trabzonspor Trabzonspor
Basel Basel
2 : 1
Getafe Getafe
FC Krasnodar FC Krasnodar
1 : 0
Basel Basel
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 1
Getafe Getafe
Basel Basel
2 : 0
Trabzonspor Trabzonspor
Getafe Getafe
3 : 0
FC Krasnodar FC Krasnodar

GrupD

PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 2
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
LASK Linz LASK Linz
1 : 0
Rosenborg Rosenborg
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
2 : 1
LASK Linz LASK Linz
Rosenborg Rosenborg
1 : 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
1 : 0
Rosenborg Rosenborg
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
LASK Linz LASK Linz
Rosenborg Rosenborg
0 : 2
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
LASK Linz LASK Linz
4 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
4 : 0
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Rosenborg Rosenborg
1 : 2
LASK Linz LASK Linz
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
1 : 1
Rosenborg Rosenborg
LASK Linz LASK Linz
3 : 0
Sporting Lizbon Sporting Lizbon

GrupE

Rennes Rennes
1 : 1
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 1
Lazio Lazio
Lazio Lazio
2 : 1
Rennes Rennes
Celtic Celtic
2 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Celtic Celtic
2 : 1
Lazio Lazio
Rennes Rennes
0 : 1
CFR Cluj CFR Cluj
Lazio Lazio
1 : 2
Celtic Celtic
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 0
Rennes Rennes
Lazio Lazio
1 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Celtic Celtic
3 : 1
Rennes Rennes
Rennes Rennes
2 : 0
Lazio Lazio
CFR Cluj CFR Cluj
2 : 0
Celtic Celtic

GrupF

Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
0 : 3
Arsenal Arsenal
Standard Liege Standard Liege
2 : 0
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Arsenal Arsenal
4 : 0
Standard Liege Standard Liege
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
0 : 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 1
Standard Liege Standard Liege
Arsenal Arsenal
3 : 2
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 1
Arsenal Arsenal
Standard Liege Standard Liege
2 : 1
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Arsenal Arsenal
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 1
Standard Liege Standard Liege
Standard Liege Standard Liege
2 : 2
Arsenal Arsenal
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 3
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes

GrupG

Rangers FC Rangers FC
1 : 0
Feyenoord Feyenoord
Porto Porto
2 : 1
Young Boys Young Boys
Feyenoord Feyenoord
2 : 0
Porto Porto
Young Boys Young Boys
2 : 1
Rangers FC Rangers FC
Young Boys Young Boys
2 : 0
Feyenoord Feyenoord
Porto Porto
1 : 1
Rangers FC Rangers FC
Feyenoord Feyenoord
1 : 1
Young Boys Young Boys
Rangers FC Rangers FC
2 : 0
Porto Porto
Feyenoord Feyenoord
2 : 2
Rangers FC Rangers FC
Young Boys Young Boys
1 : 2
Porto Porto
Rangers FC Rangers FC
1 : 1
Young Boys Young Boys
Porto Porto
3 : 2
Feyenoord Feyenoord

GrupH

Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
5 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova
Espanyol Espanyol
1 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
CSKA Moskova CSKA Moskova
0 : 2
Espanyol Espanyol
Ferencvaros Ferencvaros
0 : 3
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
CSKA Moskova CSKA Moskova
0 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 1
Espanyol Espanyol
Espanyol Espanyol
6 : 0
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Ferencvaros Ferencvaros
0 : 0
CSKA Moskova CSKA Moskova
CSKA Moskova CSKA Moskova
1 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Ferencvaros Ferencvaros
2 : 2
Espanyol Espanyol
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
1 : 1
Ferencvaros Ferencvaros
Espanyol Espanyol
0 : 1
CSKA Moskova CSKA Moskova

GrupI

Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
3 : 1
Olexandria Olexandria
AA Gent AA Gent
3 : 2
Saint Etienne Saint Etienne
Olexandria Olexandria
1 : 1
AA Gent AA Gent
Saint Etienne Saint Etienne
1 : 1
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
AA Gent AA Gent
2 : 2
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Saint Etienne Saint Etienne
1 : 1
Olexandria Olexandria
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
1 : 3
AA Gent AA Gent
Olexandria Olexandria
2 : 2
Saint Etienne Saint Etienne
Olexandria Olexandria
0 : 1
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Saint Etienne Saint Etienne
0 : 0
AA Gent AA Gent
AA Gent AA Gent
2 : 1
Olexandria Olexandria
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
1 : 0
Saint Etienne Saint Etienne

GrupJ

M'gladbach M'gladbach
0 : 4
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
Roma Roma
4 : 0
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 1
M'gladbach M'gladbach
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
1 : 1
Roma Roma
Roma Roma
1 : 1
M'gladbach M'gladbach
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
1 : 0
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
M'gladbach M'gladbach
2 : 1
Roma Roma
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 3
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Wolfsberger AC Wolfsberger AC
0 : 1
M'gladbach M'gladbach
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
0 : 3
Roma Roma
M'gladbach M'gladbach
1 : 2
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
Roma Roma
2 : 2
Wolfsberger AC Wolfsberger AC

GrupK

Slovan Bratislava Slovan Bratislava
4 : 2
Beşiktaş Beşiktaş
Wolverhampton Wolverhampton
0 : 1
Braga Braga
Beşiktaş Beşiktaş
0 : 1
Wolverhampton Wolverhampton
Braga Braga
2 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Beşiktaş Beşiktaş
1 : 2
Braga Braga
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 2
Wolverhampton Wolverhampton
Braga Braga
3 : 1
Beşiktaş Beşiktaş
Wolverhampton Wolverhampton
1 : 0
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Beşiktaş Beşiktaş
2 : 1
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Braga Braga
3 : 3
Wolverhampton Wolverhampton
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 4
Braga Braga
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Beşiktaş Beşiktaş

GrupL

Manchester United Manchester United
1 : 0
FC Astana FC Astana
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
2 : 2
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
FC Astana FC Astana
1 : 2
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
0 : 0
Manchester United Manchester United
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
0 : 1
Manchester United Manchester United
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
6 : 0
FC Astana FC Astana
FC Astana FC Astana
0 : 5
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Manchester United Manchester United
3 : 0
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
FC Astana FC Astana
2 : 1
Manchester United Manchester United
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
2 : 2
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Manchester United Manchester United
4 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
4 : 1
FC Astana FC Astana

Tur 1/32

28 Şubat 2020
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
2 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
27 Şubat 2020
Inter Inter
2 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Arsenal Arsenal
1 : 2
Olympiakos Olympiakos
Benfica Benfica
3 : 3
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
Manchester United Manchester United
5 : 0
Club Brugge Club Brugge
Ajax Ajax
2 : 1
Getafe Getafe
Sevilla Sevilla
0 : 0
CFR Cluj CFR Cluj
Celtic Celtic
1 : 3
FC Copenhagen FC Copenhagen
Malmö Malmö
0 : 3
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
Basel Basel
1 : 0
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
LASK Linz LASK Linz
2 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
AA Gent AA Gent
1 : 1
Roma Roma
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
4 : 1
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
Porto Porto
1 : 3
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
Espanyol Espanyol
3 : 2
Wolverhampton Wolverhampton
26 Şubat 2020
Braga Braga
0 : 1
Rangers FC Rangers FC
20 Şubat 2020
Vfl Wolfsburg Vfl Wolfsburg
2 : 1
Malmö Malmö
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 1
LASK Linz LASK Linz
APOEL Nicosia APOEL Nicosia
0 : 3
Basel Basel
Bayer Leverkusen Bayer Leverkusen
2 : 1
Porto Porto
Roma Roma
1 : 0
AA Gent AA Gent
Rangers FC Rangers FC
3 : 2
Braga Braga
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Espanyol Espanyol
Olympiakos Olympiakos
0 : 1
Arsenal Arsenal
Sporting Lizbon Sporting Lizbon
3 : 1
Medipol Başakşehir Medipol Başakşehir
FC Copenhagen FC Copenhagen
1 : 1
Celtic Celtic
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
4 : 1
Red Bull Salzburg Red Bull Salzburg
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 2
Inter Inter
CFR Cluj CFR Cluj
1 : 1
Sevilla Sevilla
Getafe Getafe
2 : 0
Ajax Ajax
Club Brugge Club Brugge
1 : 1
Manchester United Manchester United
Shakhtar Donetsk Shakhtar Donetsk
2 : 1
Benfica Benfica

Play-Off

29 Ağustos 2019
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
1 : 0
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Rangers FC Rangers FC
1 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Wolverhampton Wolverhampton
2 : 1
Torino Torino
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
3 : 0
Strasbourg Strasbourg
Maribor Maribor
2 : 2
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Ferencvaros Ferencvaros
4 : 2
Suduva Suduva
Dudelange Dudelange
7 : 5
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
Rijeka Rijeka
1 : 1
AA Gent AA Gent
Trabzonspor Trabzonspor
0 : 2
AEK AEK
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
0 : 3
Feyenoord Feyenoord
Antwerp Antwerp
1 : 4
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Spartak Moskova Spartak Moskova
1 : 2
Braga Braga
Apollon Limassol Apollon Limassol
0 : 4
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
0 : 1
Malmö Malmö
BATE BATE
2 : 0
FC Astana FC Astana
PAOK PAOK
3 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Molde Molde
1 : 1
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
2 : 2
Espanyol Espanyol
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 : 4
Celtic Celtic
Riga FC Riga FC
1 : 0
FC Copenhagen FC Copenhagen
Karabağ Karabağ
2 : 1
Linfield Linfield
22 Ağustos 2019
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
2 : 1
Molde Molde
Torino Torino
2 : 3
Wolverhampton Wolverhampton
Espanyol Espanyol
3 : 1
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 0
PAOK PAOK
Braga Braga
1 : 0
Spartak Moskova Spartak Moskova
Linfield Linfield
3 : 2
Karabağ Karabağ
Celtic Celtic
2 : 0
AIK Stockholm AIK Stockholm
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
0 : 0
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
AA Gent AA Gent
2 : 1
Rijeka Rijeka
Strasbourg Strasbourg
1 : 0
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
1 : 1
Antwerp Antwerp
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
3 : 0
Apollon Limassol Apollon Limassol
AEK AEK
1 : 3
Trabzonspor Trabzonspor
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 0
Rangers FC Rangers FC
FC Copenhagen FC Copenhagen
3 : 1
Riga FC Riga FC
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
0 : 0
Maribor Maribor
Feyenoord Feyenoord
3 : 0
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Malmö Malmö
3 : 0
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
Suduva Suduva
0 : 0
Ferencvaros Ferencvaros
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
2 : 1
Dudelange Dudelange
FC Astana FC Astana
3 : 0
BATE BATE

3. Eleme Turu

15 Ağustos 2019
Espanyol Espanyol
3 : 0
Luzern Luzern
Rangers FC Rangers FC
3 : 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
Braga Braga
3 : 1
Brondby Brondby
Wolverhampton Wolverhampton
4 : 0
Pyunik Pyunik
Aberdeen Aberdeen
0 : 2
Rijeka Rijeka
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
0 : 0
Haugesund Haugesund
Strasbourg Strasbourg
1 : 0
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Aris Aris
3 : 1
Molde Molde
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
1 : 0
Vaduz Vaduz
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
4 : 0
FC Mariupol FC Mariupol
AA Gent AA Gent
3 : 0
AEK Larnaca AEK Larnaca
Valletta Valletta
0 : 4
FC Astana FC Astana
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
2 : 1
Antwerp Antwerp
AEK AEK
1 : 1
CS U Craiova CS U Craiova
The New Saints The New Saints
0 : 4
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
3 : 1
Norrkoping Norrkoping
Trabzonspor Trabzonspor
2 : 1
Sparta Prag Sparta Prag
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
1 : 0
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Suduva Suduva
2 : 1
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
Zrinjski Zrinjski
1 : 0
Malmö Malmö
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 : 1
Austria Wien Austria Wien
BATE BATE
0 : 0
Sarajevo Sarajevo
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
0 : 1
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
2 : 1
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
AIK Stockholm AIK Stockholm
1 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
1 : 1
Torino Torino
Spartak Moskova Spartak Moskova
2 : 1
Thun Thun
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
1 : 1
Feyenoord Feyenoord
Helsinki Helsinki
2 : 2
Riga FC Riga FC
14 Ağustos 2019
Atromitos Atromitos
0 : 2
Legia Varşova Legia Varşova
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
6 : 0
Ventspils Ventspils
Saburtalo Saburtalo
0 : 2
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
13 Ağustos 2019
Dundalk Dundalk
1 : 3
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Linfield Linfield
3 : 2
Sutjeska Sutjeska
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
0 : 1
Dudelange Dudelange
08 Ağustos 2019
Torino Torino
5 : 0
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
Legia Varşova Legia Varşova
0 : 0
Atromitos Atromitos
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
3 : 1
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Luzern Luzern
0 : 3
Espanyol Espanyol
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
0 : 0
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
Vaduz Vaduz
0 : 5
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Austria Wien Austria Wien
1 : 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
FC Midtjylland FC Midtjylland
2 : 4
Rangers FC Rangers FC
Norrkoping Norrkoping
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Dudelange Dudelange
3 : 1
Nomme Kalju FC Nomme Kalju FC
Rijeka Rijeka
2 : 0
Aberdeen Aberdeen
Sarajevo Sarajevo
1 : 2
BATE BATE
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
5 : 0
The New Saints The New Saints
Maccabi Tel Aviv Maccabi Tel Aviv
1 : 2
Suduva Suduva
Antwerp Antwerp
1 : 0
Viktoria Plzen Viktoria Plzen
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
0 : 1
Strasbourg Strasbourg
CSKA Sofya CSKA Sofya
1 : 1
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Feyenoord Feyenoord
4 : 0
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Thun Thun
2 : 3
Spartak Moskova Spartak Moskova
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
2 : 2
Bnei Yehuda Tel Aviv Bnei Yehuda Tel Aviv
FC Mariupol FC Mariupol
0 : 0
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
Malmö Malmö
3 : 0
Zrinjski Zrinjski
Molde Molde
3 : 0
Aris Aris
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 2
AIK Stockholm AIK Stockholm
Haugesund Haugesund
0 : 1
PSV Eindhoven PSV Eindhoven
Ventspils Ventspils
0 : 3
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
Brondby Brondby
2 : 4
Braga Braga
CS U Craiova CS U Craiova
0 : 2
AEK AEK
Sparta Prag Sparta Prag
2 : 2
Trabzonspor Trabzonspor
Pyunik Pyunik
0 : 4
Wolverhampton Wolverhampton
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 : 1
AA Gent AA Gent
FC Astana FC Astana
5 : 1
Valletta Valletta
07 Ağustos 2019
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
1 : 0
Dundalk Dundalk
06 Ağustos 2019
Sutjeska Sutjeska
1 : 2
Linfield Linfield
Riga FC Riga FC
1 : 1
Helsinki Helsinki
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
1 : 2
Saburtalo Saburtalo

2. Eleme Turu

01 Ağustos 2019
Stjarnan Stjarnan
1 : 3
Espanyol Espanyol
Crusaders Crusaders
1 : 4
Wolverhampton Wolverhampton
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
4 : 0
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
3 : 0
Connahs Quay Connahs Quay
NK Osijek NK Osijek
4 : 4
CSKA Sofya CSKA Sofya
Aberdeen Aberdeen
5 : 0
Chikhura Chikhura
Linfield Linfield
1 : 0
HB Torshavn HB Torshavn
Spartak Trnava Spartak Trnava
3 : 1
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 3
Alashkert Alashkert
Sturm Graz Sturm Graz
2 : 1
Haugesund Haugesund
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
2 : 1
Flora Tallinn Flora Tallinn
Gzira United Gzira United
2 : 2
Ventspils Ventspils
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
0 : 1
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
Esbjerg Esbjerg
0 : 0
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
0 : 0
Rangers FC Rangers FC
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
4 : 0
Valur Valur
Brondby Brondby
4 : 1
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
FC Sheriff FC Sheriff
1 : 1
Partizani Partizani
FK Liepaja FK Liepaja
0 : 1
Norrkoping Norrkoping
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
3 : 0
Kabala Kabala
Apollon Limassol Apollon Limassol
3 : 1
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
Malmö Malmö
3 : 2
Domzale Domzale
Klaksvik Klaksvik
0 : 1
Luzern Luzern
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2 : 1
Strasbourg Strasbourg
AEL Limassol AEL Limassol
0 : 1
Aris Aris
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
3 : 0
Arsenal Tula Arsenal Tula
Jablonec Jablonec
0 : 0
Pyunik Pyunik
Atromitos Atromitos
3 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Zrinjski Zrinjski
2 : 1
Utrecht Utrecht
Vaduz Vaduz
2 : 0
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Debreceni Debreceni
1 : 4
Torino Torino
Riga FC Riga FC
2 : 1
Piast Gliwice Piast Gliwice
Levski Sofya Levski Sofya
0 : 4
AEK Larnaca AEK Larnaca
Hacken Hacken
0 : 3
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
CS U Craiova CS U Craiova
3 : 1
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
1 : 0
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
KuPS KuPS
0 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
2 : 1
AA Gent AA Gent
Kairat Almaty Kairat Almaty
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
2 : 3
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
FC Astana FC Astana
4 : 1
Vallbanc FC Santa Coloma Vallbanc FC Santa Coloma
31 Temmuz 2019
Cukaricki Cukaricki
1 : 3
Molde Molde
30 Temmuz 2019
Feronikeli Feronikeli
0 : 2
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
Dudelange Dudelange
1 : 1
Shkendija 79 Shkendija 79
Suduva Suduva
5 : 0
Tre Penne Tre Penne
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps
1 : 2
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
25 Temmuz 2019
Legia Varşova Legia Varşova
1 : 0
KuPS KuPS
Espanyol Espanyol
4 : 0
Stjarnan Stjarnan
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
2 : 1
Apollon Limassol Apollon Limassol
Torino Torino
3 : 0
Debreceni Debreceni
Valur Valur
1 : 1
Ludogorets Razgrad Ludogorets Razgrad
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
1 : 3
Zorya Luhansk Zorya Luhansk
Domzale Domzale
2 : 2
Malmö Malmö
Strasbourg Strasbourg
3 : 1
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
Rangers FC Rangers FC
2 : 0
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
Wolverhampton Wolverhampton
2 : 0
Crusaders Crusaders
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
0 : 1
Vitoria Guimaraes Vitoria Guimaraes
AZ Alkmaar AZ Alkmaar
0 : 0
Hacken Hacken
Aris Aris
0 : 0
AEL Limassol AEL Limassol
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 2
Atromitos Atromitos
AA Gent AA Gent
6 : 3
FC Viitorul Constanta FC Viitorul Constanta
Luzern Luzern
1 : 0
Klaksvik Klaksvik
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
1 : 0
Vaduz Vaduz
Piast Gliwice Piast Gliwice
3 : 2
Riga FC Riga FC
Norrkoping Norrkoping
2 : 0
FK Liepaja FK Liepaja
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
2 : 0
Kairat Almaty Kairat Almaty
CSKA Sofya CSKA Sofya
1 : 0
NK Osijek NK Osijek
Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Connahs Quay Connahs Quay
0 : 1
Partizan Belgrad Partizan Belgrad
Flora Tallinn Flora Tallinn
1 : 2
Eintracht Frankfurt Eintracht Frankfurt
Molde Molde
0 : 0
Cukaricki Cukaricki
Alashkert Alashkert
0 : 3
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Mlada Boleslav Mlada Boleslav
1 : 1
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
Haugesund Haugesund
2 : 0
Sturm Graz Sturm Graz
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
2 : 0
Esbjerg Esbjerg
Lechia Gdansk Lechia Gdansk
2 : 1
Brondby Brondby
Arsenal Tula Arsenal Tula
0 : 1
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
BTC Türk Yeni Malatyaspor BTC Türk Yeni Malatyaspor
2 : 2
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
0 : 0
CS U Craiova CS U Craiova
Chikhura Chikhura
1 : 1
Aberdeen Aberdeen
Utrecht Utrecht
1 : 1
Zrinjski Zrinjski
Partizani Partizani
0 : 1
FC Sheriff FC Sheriff
AEK Larnaca AEK Larnaca
3 : 0
Levski Sofya Levski Sofya
Kabala Kabala
0 : 2
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Ventspils Ventspils
4 : 0
Gzira United Gzira United
Pyunik Pyunik
2 : 1
Jablonec Jablonec
24 Temmuz 2019
Slovan Bratislava Slovan Bratislava
2 : 1
Feronikeli Feronikeli
23 Temmuz 2019
Tre Penne Tre Penne
0 : 5
Suduva Suduva
Vallbanc FC Santa Coloma Vallbanc FC Santa Coloma
0 : 0
FC Astana FC Astana
Shkendija 79 Shkendija 79
1 : 2
Dudelange Dudelange
HB Torshavn HB Torshavn
2 : 2
Linfield Linfield
FC Ararat Armenia FC Ararat Armenia
2 : 0
Lincoln Red Imps Lincoln Red Imps

1. Eleme Turu

18 Temmuz 2019
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
2 : 1
Brann Brann
KR Reykjavik KR Reykjavik
0 : 0
Molde Molde
Legia Varşova Legia Varşova
3 : 0
Europa FC Europa FC
Domzale Domzale
1 : 0
Balzan Youths Balzan Youths
Kilmarnock Kilmarnock
0 : 2
Connahs Quay Connahs Quay
Rangers FC Rangers FC
6 : 0
St Joseph's St Joseph's
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
4 : 1
JK Narva Trans JK Narva Trans
Radnicki Nis Radnicki Nis
2 : 2
Flora Tallinn Flora Tallinn
Spartak Trnava Spartak Trnava
5 : 2
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
Ballymena United Ballymena United
0 : 4
Malmö Malmö
FC Shkupi FC Shkupi
1 : 2
Pyunik Pyunik
FK Vitebsk FK Vitebsk
1 : 1
KuPS KuPS
Hajduk Split Hajduk Split
1 : 3
Gzira United Gzira United
B36 Torshavn B36 Torshavn
2 : 3
Crusaders Crusaders
Norrkoping Norrkoping
2 : 1
St Patricks St Patricks
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
0 : 0
Zeta Zeta
Hibernians Hibernians
0 : 1
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
Kukesi Kukesi
1 : 1
Debreceni Debreceni
Mura Mura
2 : 3
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
1 : 2
Cork City Cork City
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
1 : 0
Laçi Laçi
UE Engordany UE Engordany
0 : 1
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
Haugesund Haugesund
5 : 1
Cliftonville Cliftonville
Vaduz Vaduz
2 : 1
Breidablik Breidablik
Milsami Orhei Milsami Orhei
1 : 2
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
1 : 1
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
6 : 0
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
Apollon Limassol Apollon Limassol
4 : 0
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
0 : 1
AEK Larnaca AEK Larnaca
Zrinjski Zrinjski
3 : 0
Akademija Pandev Akademija Pandev
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
0 : 2
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
2 : 2
Dunajska Streda Dunajska Streda
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
1 : 2
FK Liepaja FK Liepaja
Levski Sofya Levski Sofya
2 : 0
Ruzomberok Ruzomberok
CS U Craiova CS U Craiova
3 : 2
Sebail Sebail
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
3 : 2
Stjarnan Stjarnan
Rovaniemi Rovaniemi
1 : 2
Aberdeen Aberdeen
Rigas FS Rigas FS
0 : 2
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
Inter Turku Inter Turku
2 : 0
Brondby Brondby
Teuta Teuta
1 : 0
Ventspils Ventspils
Kairat Almaty Kairat Almaty
2 : 1
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
Makedonija GP Makedonija GP
0 : 3
Alashkert Alashkert
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
1 : 1
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
17 Temmuz 2019
Chikhura Chikhura
2 : 1
Fola Esch Fola Esch
16 Temmuz 2019
OFK Titograd OFK Titograd
0 : 0
CSKA Sofya CSKA Sofya
Klaksvik Klaksvik
0 : 0
FK Riteriai FK Riteriai
FC Urartu FC Urartu
0 : 5
Cukaricki Cukaricki
11 Temmuz 2019
Stjarnan Stjarnan
2 : 1
Tallinna FCI Levadia Tallinna FCI Levadia
Breidablik Breidablik
0 : 0
Vaduz Vaduz
Siroki Brijeg Siroki Brijeg
1 : 2
Kairat Almaty Kairat Almaty
Budapeşte Honved Budapeşte Honved
3 : 1
Zalgiris Vilnius Zalgiris Vilnius
St Patricks St Patricks
0 : 2
Norrkoping Norrkoping
Cork City Cork City
0 : 2
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
Aberdeen Aberdeen
2 : 1
Rovaniemi Rovaniemi
Cliftonville Cliftonville
0 : 1
Haugesund Haugesund
Steaua Bükreş Steaua Bükreş
2 : 0
Milsami Orhei Milsami Orhei
Cukaricki Cukaricki
3 : 0
FC Urartu FC Urartu
Dunajska Streda Dunajska Streda
1 : 1
Cracovia Krakow Cracovia Krakow
Europa FC Europa FC
0 : 0
Legia Varşova Legia Varşova
Zeta Zeta
1 : 5
MOL Fehervar FC MOL Fehervar FC
Connahs Quay Connahs Quay
1 : 2
Kilmarnock Kilmarnock
Olimpija Ljubljana Olimpija Ljubljana
2 : 3
Rigas FS Rigas FS
Fola Esch Fola Esch
1 : 2
Chikhura Chikhura
Shakhtior Soligorsk Shakhtior Soligorsk
1 : 0
Hibernians Hibernians
Akademija Pandev Akademija Pandev
0 : 3
Zrinjski Zrinjski
Kauno Zalgiris Kauno Zalgiris
0 : 2
Apollon Limassol Apollon Limassol
Crusaders Crusaders
2 : 0
B36 Torshavn B36 Torshavn
Maccabi Haifa Maccabi Haifa
2 : 0
Mura Mura
Debreceni Debreceni
3 : 0
Kukesi Kukesi
Speranta Nisporeni Speranta Nisporeni
0 : 3
Neftçi Bakü Neftçi Bakü
Brondby Brondby
4 : 1
Inter Turku Inter Turku
Radnik Bijeljina Radnik Bijeljina
2 : 0
Spartak Trnava Spartak Trnava
Dinamo Tiflis Dinamo Tiflis
6 : 0
UE Engordany UE Engordany
FK Liepaja FK Liepaja
1 : 1
Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Malmö Malmö
7 : 0
Ballymena United Ballymena United
Molde Molde
7 : 1
KR Reykjavik KR Reykjavik
Brann Brann
2 : 2
Shamrock Rovers Shamrock Rovers
FK Riteriai FK Riteriai
1 : 1
Klaksvik Klaksvik
Balzan Youths Balzan Youths
3 : 4
Domzale Domzale
Ruzomberok Ruzomberok
0 : 2
Levski Sofya Levski Sofya
Flora Tallinn Flora Tallinn
2 : 0
Radnicki Nis Radnicki Nis
KuPS KuPS
2 : 0
FK Vitebsk FK Vitebsk
Sebail Sebail
2 : 3
CS U Craiova CS U Craiova
Laçi Laçi
1 : 1
Hapoel Beer Sheva Hapoel Beer Sheva
JK Narva Trans JK Narva Trans
0 : 2
Buducnost Podgorica Buducnost Podgorica
AEK Larnaca AEK Larnaca
1 : 0
FC Petrocub Hincesti FC Petrocub Hincesti
Alashkert Alashkert
3 : 1
Makedonija GP Makedonija GP
Ventspils Ventspils
3 : 0
Teuta Teuta
Ordabasy Shymkent Ordabasy Shymkent
1 : 0
Torpedo Kutaisi Torpedo Kutaisi
Pyunik Pyunik
3 : 3
FC Shkupi FC Shkupi
10 Temmuz 2019
Jeunesse Esch Jeunesse Esch
0 : 0
Tobol Kostanay Tobol Kostanay
09 Temmuz 2019
CSKA Sofya CSKA Sofya
4 : 0
OFK Titograd OFK Titograd
Gzira United Gzira United
0 : 2
Hajduk Split Hajduk Split
St Joseph's St Joseph's
0 : 4
Rangers FC Rangers FC

Ön Eleme Turu

04 Temmuz 2019
Tre Fiori Tre Fiori
0 : 4
Klaksvik Klaksvik
Cliftonville Cliftonville
4 : 0
Barry Town Barry Town
Europa FC Europa FC
4 : 0
Sant Julia Sant Julia
NSI Runavik NSI Runavik
0 : 0
Ballymena United Ballymena United
UE Engordany UE Engordany
2 : 1
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
Cardiff Met University Cardiff Met University
2 : 1
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
02 Temmuz 2019
St Joseph's St Joseph's
2 : 0
Prishtina Prishtina
27 Haziran 2019
Ballymena United Ballymena United
2 : 0
NSI Runavik NSI Runavik
S.P. La Fiorita S.P. La Fiorita
0 : 1
UE Engordany UE Engordany
Prishtina Prishtina
1 : 1
St Joseph's St Joseph's
Sant Julia Sant Julia
3 : 2
Europa FC Europa FC
Klaksvik Klaksvik
5 : 1
Tre Fiori Tre Fiori
Barry Town Barry Town
0 : 0
Cliftonville Cliftonville
FC Progres Niedercorn FC Progres Niedercorn
1 : 0
Cardiff Met University Cardiff Met University

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+