NASCAR yarışında yürekler ağza geldi: 16 araç pistin ortasında birbirine girdi

Galatasaray'da Kasımpaşa maçı öncesi stadyumun çatısındaki karlar temizlendi

İngiliz futbol efsanesinin pazarcılık günleri görüntüleri ortaya çıktı

Kasımpaşa maçı öncesinde Galatasaray stadı zemininde kar önlemleri

83'lük antrenör, 58 yıllık takımıyla iki yıllık daha sözleşme imzaladı

Pep Guardiola: 7'nci kupa için belki Messi'yi arayabilirim

Saha içinde arızalanan ambulansı futbolcular iterek çıkardı

Göztepe Teknik Direktörü Ünal Karaman: Ayak oyunu bilmeyiz, ayak topunu iyi biliriz

Sivasspor'dan Goiano'ya duygusal veda

İbrahim Yattara'dan Albayrak Grubu'na teşekkür

Fenerbahçeli taraftar, Abdurrahim Albayrak'a saldırdı

Mustafa Cengiz, İrfan Can Kahveci transferiyle ilgili konuştu: 7 değil, 10+3 milyon euro

Diego Maradona'nın ölmeden önceki son görüntüleri ortaya çıktı

Bilim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Kayıpmaz: Futbol müsabakaları bir süre daha seyircisiz oynanmalı

Galatasaray'ın yeni transferi Mostafa Mohamed İstanbul'da

Trabzonspor'dan anlamlı Yunus Mallı paylaşımı

Burak Yılmaz, kızlarıyla çektiği video ile Arda Turan'ın doğum gününü kutladı

Anastasios Bakasetas, Trabzon'da

Restoranda yemek yerken görüntüleri çıkan Tanju Çolak'a para cezası

Mesut Özil: Alman Milli Takımında bir daha asla oynamam

Bakan Kasapoğlu'ndan stat zeminleri açıklaması: Yaptırımları uygulama konusunda harekete geçtik

Divan Kurulu'nda ilginç öneri: Sosa stoper oynasın

Henry Onyekuru Galatasaray'a transferi için İstanbul'a iniş yaptı

Trabzon'da yatağa mahkum Yusuf sadece Nwakaeme'ye tepki veriyor

Trabzonspor Kulübü'nden birlik videosu: Takım arkadaşları Abdulkadir'i hastanede ziyaret etti

Mesut Özil kaç 'Doblo' eder?

Mesut Özil İstanbul'da

Kasımpaşalı oyunculardan kahkaha dolu taklit: Efsane videoyu canlandırdılar

Erol Bulut'tan Mesut Özil açıklaması: Hep birlikte izleyeceğiz

Artık bir Türk gibi güçlü değilim

Çeyrek Final

11 Mart 2021
B 93 B 93
- : -
AGF Aarhus AGF Aarhus
SonderjyskE SonderjyskE
- : -
Fremad Amager Fremad Amager
10 Mart 2021
Randers Randers
- : -
Vejle Vejle
FC Midtjylland FC Midtjylland
- : -
Odense Odense
11 Şubat 2021
Vejle Vejle
0 : 0
Randers Randers
Odense Odense
1 : 2
FC Midtjylland FC Midtjylland
10 Şubat 2021
AGF Aarhus AGF Aarhus
3 : 1
B 93 B 93
Fremad Amager Fremad Amager
1 : 2
SonderjyskE SonderjyskE

4. Tur

17 Aralık 2020
FC Copenhagen FC Copenhagen
6 : 7
FC Midtjylland FC Midtjylland
Fremad Amager Fremad Amager
2 : 1
Brondby Brondby
16 Aralık 2020
AGF Aarhus AGF Aarhus
1 : 0
Horsens Horsens
SonderjyskE SonderjyskE
2 : 1
Lyngby Lyngby
15 Aralık 2020
Holstebro Holstebro
1 : 3
Randers Randers
Hvidovre Hvidovre
2 : 3
Vejle Vejle
09 Aralık 2020
Nykobing FC Nykobing FC
0 : 3
Odense Odense
08 Aralık 2020
B 93 B 93
1 : 0
Aalborg Aalborg

3. Tur

02 Aralık 2020
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
3 : 4
Holstebro Holstebro
12 Kasım 2020
Hvidovre Hvidovre
2 : 0
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
Kolding IF Kolding IF
6 : 7
AGF Aarhus AGF Aarhus
11 Kasım 2020
Nykobing FC Nykobing FC
1 : 0
Esbjerg Esbjerg
Brabrand Brabrand
4 : 6
Vejle Vejle
Slagelse Slagelse
0 : 9
Lyngby Lyngby
VSK Arhus VSK Arhus
2 : 4
Horsens Horsens
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
1 : 2
Aalborg Aalborg
HB Koge HB Koge
0 : 1
FC Midtjylland FC Midtjylland
Hedensted Hedensted
1 : 5
Fremad Amager Fremad Amager
Skive Skive
0 : 1
SonderjyskE SonderjyskE
Ballerup (Skovlunde IF) Ballerup (Skovlunde IF)
0 : 3
Odense Odense
10 Kasım 2020
ASA Aarhus ASA Aarhus
1 : 4
B 93 B 93
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
1 : 3
Randers Randers
05 Kasım 2020
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
0 : 1
Brondby Brondby
04 Kasım 2020
Avarta Avarta
1 : 2
FC Copenhagen FC Copenhagen

2. Tur

13 Ekim 2020
Ballerup (Skovlunde IF) Ballerup (Skovlunde IF)
4 : 3
Næstved Næstved
08 Ekim 2020
Esbjerg Esbjerg
2 : 1
Silkeborg Silkeborg
FC Graesrodderne FC Graesrodderne
1 : 5
FC Nordsjaelland FC Nordsjaelland
07 Ekim 2020
Hobro Hobro
0 : 3
Vejle Vejle
Holbæk Holbæk
0 : 3
Fremad Amager Fremad Amager
Brønshøj Brønshøj
4 : 5
Lyngby Lyngby
Slagelse Slagelse
2 : 0
Skovshoved Skovshoved
Utopia Utopia
0 : 5
Kolding IF Kolding IF
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
5 : 0
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Hillerød Hillerød
1 : 2
Odense Odense
KFUM BK Kopenhag KFUM BK Kopenhag
0 : 2
Hvidovre Hvidovre
Grindsted Grindsted
1 : 2
ASA Aarhus ASA Aarhus
Kolding B Kolding B
0 : 4
Holstebro Holstebro
Allerød FK Allerød FK
1 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Næsby Næsby
0 : 3
Horsens Horsens
OKS OKS
1 : 2
VSK Arhus VSK Arhus
06 Ekim 2020
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
2 : 1
Middelfart Middelfart
Viby IF Viby IF
1 : 2
Skive Skive
Solrød FC Solrød FC
0 : 3
B 93 B 93
Kjellerup Kjellerup
2 : 4
Brabrand Brabrand
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
2 : 1
FC Roskilde FC Roskilde
Bispebjerg Bispebjerg
0 : 4
HB Koge HB Koge
Hedensted Hedensted
3 : 1
Viborg Viborg
Ringsted Ringsted
2 : 3
Avarta Avarta
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
0 : 6
Nykobing FC Nykobing FC
FC Sydvest FC Sydvest
1 : 4
Randers Randers

1. Tur

23 Eylül 2020
FA 2000 FA 2000
0 : 3
HB Koge HB Koge
08 Eylül 2020
Vatanspor Vatanspor
1 : 5
Aarhus Fremad Aarhus Fremad
Hundested Hundested
0 : 3
Ballerup (Skovlunde IF) Ballerup (Skovlunde IF)
Vejgaard Vejgaard
0 : 2
Jammerbugt FC Jammerbugt FC
03 Eylül 2020
Susa IF Susa IF
1 : 2
Holbæk Holbæk
Restrup Restrup
0 : 5
Silkeborg Silkeborg
02 Eylül 2020
Slagelse Slagelse
2 : 1
Dalum Dalum
Helsted Fremad Helsted Fremad
0 : 1
Holstebro Holstebro
Løjt IF Løjt IF
0 : 2
Grindsted Grindsted
Skanderborg Skanderborg
3 : 5
OKS OKS
Glostrup FK Glostrup FK
0 : 2
Hvidovre Hvidovre
Otterup Otterup
2 : 3
Middelfart Middelfart
FIUK FIUK
0 : 6
Næsby Næsby
ESPM ESPM
2 : 5
Solrød FC Solrød FC
Bispebjerg Bispebjerg
3 : 2
FC Helsingor FC Helsingor
Ronne Ronne
0 : 3
B 93 B 93
Rødovre Rødovre
2 : 4
FC Graesrodderne FC Graesrodderne
Fjordager Fjordager
1 : 2
Hedensted Hedensted
Kjellerup Kjellerup
3 : 0
Thisted Thisted
IF Lyseng IF Lyseng
0 : 7
Hobro Hobro
01 Eylül 2020
ASA Aarhus ASA Aarhus
4 : 0
Aalborg Chang Aalborg Chang
Skovshoved Skovshoved
5 : 4
HIK (Hellerup) HIK (Hellerup)
GVI GVI
1 : 2
Avarta Avarta
Brønshøj Brønshøj
2 : 1
Frem Frem
Nakskov Nakskov
0 : 3
Nykobing FC Nykobing FC
BK Skjold BK Skjold
6 : 7
KFUM BK Kopenhag KFUM BK Kopenhag
Morso Morso
0 : 9
Viborg Viborg
Aalborg Freja Aalborg Freja
0 : 4
VSK Arhus VSK Arhus
Egebjerg Fodbold Egebjerg Fodbold
0 : 2
Kolding IF Kolding IF
Sædding/G IF Sædding/G IF
0 : 1
Kolding B Kolding B
Højslev IF Højslev IF
0 : 4
Viby IF Viby IF
Skjold Birkerød Skjold Birkerød
1 : 0
Avedøre Avedøre
Frem Sakskøbing Frem Sakskøbing
1 : 6
FC Roskilde FC Roskilde
FC Djursland FC Djursland
0 : 7
Skive Skive
Allerød FK Allerød FK
3 : 1
BK Union BK Union
Ringköbing Ringköbing
0 : 2
Vendsyssel FF Vendsyssel FF
Utopia Utopia
7 : 6
Bogense Bogense
Nordfalsters FB Nordfalsters FB
1 : 3
Ledøje-Smørum Fodbold Ledøje-Smørum Fodbold
Ringsted Ringsted
3 : 0
Vordingborg Vordingborg
Vanløse Vanløse
1 : 2
Hillerød Hillerød
Brønderslev IF Brønderslev IF
0 : 4
Brabrand Brabrand
B 1908 B 1908
1 : 3
Fremad Amager Fremad Amager
FC Sydvest FC Sydvest
2 : 0
Fredericia Fredericia
Frederikssund IK Frederikssund IK
1 : 4
Næstved Næstved
Ishøj Ishøj
1 : 2
AB Gladsaxe AB Gladsaxe
Glamsbjerg Glamsbjerg
0 : 8
Esbjerg Esbjerg

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunundaki amaçlar ile sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.

+